Lotgenotenbijeenkomst gezinnen van een overleden kind, thema: hoe verder nadat je kind is overleden?

Aanstaande zondag 7 juni organiseren wij een lotgenotenmiddag voor ouders/verzorgers en (stief)brussen van kinderen die zijn overleden aan kanker.

We komen bij elkaar van 14.00 tot 16.30 uur in het Koetshuis van Vereniging Kinderkanker Nederland. Deze bijeenkomst staat in het teken van lotgenotencontact, elkaar ontmoeten en met elkaar delen.

Na ontvangst met een kopje koffie of thee kun je kiezen uit twee opties:

  • deelnemen aan het gesprek over het thema “hoe verder nadat je kind is overleden?''
  • meegaan met een wandeling over het landgoed.

Rond 16.00 uur komen de twee groepen weer bijeen en sluiten we de middag af met een hapje en een drankje.

Parallel aan het programma is er een kinderprogramma. De kinderen kunnen creatief aan de slag gaan en er zijn allerlei leuke spelletjes om te doen.

Neem, als je dat wil, een foto mee van je kind(eren) die je mist. We richten een tafeltje in, speciaal voor hen.

Wil je erbij zijn, meld je dan aan via onderstaand formulier. Wees welkom!

Locatie: Bunnikseweg 25, De Bilt

Je kan naast het pand gratis parkeren. Op 5 à 10 minuten loopafstand vind je de dichtstbijzijnde tramhalte.

Ontvang als eerste handige tips en informatie

  • Op de hoogte van acties
  • Ontvang het laatste nieuws